Metreküp Arıtma Teknolojileri Metreküp Arıtma Teknolojileri Metreküp Arıtma Teknolojileri Metreküp Arıtma Teknolojileri Metreküp Arıtma Teknolojileri Metreküp Arıtma Teknolojileri
KURUMSAL

Hakkımızda

Sanayileşme ve endüstriyel boyutta büyümeyle birlikte dünyada çevresel etkiler giderek artmaya başlamış ve çevre kirliliği giderek önem kazanmıştır. Çevre mühendisliği alanında faaliyet gösteren firmamız gelişmiş teknolojileri kullanarak ülkemizde ve dünyada sürekli yaşanabilir doğa ve çevre bilincini oluşturmaya katkıda bulunmayı ve bu konuda hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Giderek artan çevre kirliliğine çözüm üretmek üzerine çalışmalar yapan firmamız ileri teknolojiler ve AR-GE çalışmaları ile sektörde yerini almıştır.

Firmamız, 2006 yılında kurulan Watersis Arıtma Teknolojileri ile başlayıp, 2009 yılında Metreküp Arıtma Teknolojileri Ltd. Şti.’ni de kurarak faaliyetlerini iki ayrı koldan devam ettirmektedir.

Metreküp Arıtma Teknolojilerinin ana hedefi, know- how teknolojiler üretmektir. AR-GE çalışmaları kapsamında ,bünyesinde akredite pozisyonda bulunan su- atıksu laboratuarı ile sektörde öncüdür.

Çevre Teknolojileri kapsamında faaliyet gösterdiğimiz alanlar;
» Evsel Atıksu Arıtma Tesisleri(Paket Arıtma Tesisleri)
» Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisleri
» Havasız (Anaerobik) Arıtma
» Baca Gazı Arıtma Sistemleri
» Çevre Danışmanlığı
» Atıksu Arıtma Tesisi Danışmanlığı
» Laboratuar Hizmetleri

Metreküp Arıtma Teknolojileri
Metreküp Arıtma Teknolojileri © 2014. Tüm Hakları Saklıdıır.